Jakie benefity motywują konkretne pokolenia?

Jak dopasować benefity, aby spełniały swoje cele?

Jak indywidualnie dobrać benefit do potrzeb danej osoby?

Jak motywować kadrę menadżerską?

Co znajdziesz w naszym poradniku?

Listę benefitów

Dopasowanie benefitów do różnych generacji

Benefity dla pracowników w trybie zdalnym

Przeczytaj, czego potrzebują poszczególne grupy pracowników reprezentujących pokolenia X, Y, Z i wykorzystaj wiedzę w codziennej pracy

Olga Pruszkowska

B2B Comunication Manager w Katalogu Marzeń

Podczas moich rozmów rekrutacyjnych oraz okresowych spotkań z pracownikami pojawia się najczęściej temat osobistego rozwoju i atmosfery w pracy oraz benefitów. Dbałość o te aspekty zwiększa zaangażowanie zespołu, motywację. Doceniać zespół można na wiele sposobów, a jeśli personalnie się podejdzie do drugiego człowieka, dbając o jego samopoczucie i znając osobiste preferencje, tym lepsze miejsce pracy się tworzy. Ważne, aby te bonusy były dobrze dopasowane, by nasi pracownicy czuli się zadbani. Ludzie chcą być częścią ważnej całości, chcą tworzyć istotne rzeczy i mieć na nie wpływ. Wtedy buduje się firma i w poniedziałek chce się iść do pracy.

Małgorzata Komorowska

Content Specialist w Katalogu Marzeń

W tworzeniu treści powinniśmy kierować się potrzebami Czytelnika – jak ją odbierze, jak zinterpretuje oraz co najważniejsze, co dzięki niej osiągnie. Wysokie starania o użyteczność wiedzy w Internecie czyni go piękniejszym, ale też funkcjonalnym. Każdej treści, oprócz poprawności językowej, powinien przyświecać jasno określony cel. Ideą owego poradnika było pogłębienie wiedzy w zakresie dopasowania benefitów do potrzeb różnych pokoleń pracowników, a także szersze spojrzenie ewolucję benefitów i potrzeb członków zespołów przez lata, odkąd pozapłacowe gratyfikacje są przekazywane. Mam nadzieję, że ten cel spełniliśmy.

"Ludzie zapomną, co dla nich zrobiłeś i co im powiedziałeś, ale nie zapomną, jak się dzięki Tobie poczuli"

MAJA ANGELOU

Raport został przygotowany przez:

Katalog Marzeń to jeden z największych serwisów internetowych w Polsce oferujący jedyne w swoim rodzaju prezenty, pozwalające przeżyć niesamowite przygody i spełnić marzenia.

Odwiedź nasze profile w mediach społecznościowych