Dziewczyna daje prezent pracownikowi

Warto wspierać pracowników z różnych okazji! Prezent dla pracownika to doskonały pomysł na to, jak docenić nasz firmowy team. Decydując się na wręczenie pracownikowi podarunku, możemy docenić go w niebanalny sposób, a także sprawić, że nabierze on nowej motywacji do jeszcze wydajniejszej i bardziej kreatywnej pracy. Jak wybrać odpowiedni podarunek? Przygotowaliśmy dla Ciebie listę 5 najlepszych prezentów dla pracownika, którymi możesz się zainspirować.

Jeśli jeszcze zastanawiasz się, kiedy warto docenić pracownika prezentem, mamy dla Ciebie kilka najczęstszych okazji:

  • zakończenie ważnego projektu, którego finalizacja pozwala firmie na rozwój,
  • odejście na zasłużoną emeryturę,
  • narodziny potomka i otwarcie nowego rozdziału w życiu,
  • codzienna chęć docenienie i zmotywowania do dalszej wytężonej pracy.

Jednym słowem, warto wybierać prezent dla pracownika na każdą okazję! Zobacz nasze rekomendacje i doceń swój zespół.

Karta podarunkowa – uniwersalny prezent dla pracownika

Trafienie w gust pracownika, któremu chcielibyśmy sprawić radość prezentem, nie zawsze jest łatwe. Nie oznacza to jednak, że nie warto próbować! Jeśli zależy nam na tym, aby na twarzy obdarowanego pojawił się szeroki uśmiech, dobrym pomysłem będzie wybór możliwie jak najbardziej uniwersalnego podarunku. Pierwsze miejsce na liście 5 najlepszych prezentów dla pracowników zajmuje zatem karta podarunkowa.

To doskonały sposób na sprawienie komuś radości, a przy okazji na to, aby dopasować taki prezent do aktualnych możliwości finansowych firmy. Jak to możliwe? Prezent dla pracownika, jakim jest karta podarunkowa, to podarunek o niemal dowolnej wartości. Taki voucher wirtualnie doładowujemy po prostu wybraną kwotą, a następnie chowamy go w eleganckiej kopercie albo wysyłamy na adres mailowy odbiorcy. W ten sposób prezent dla pracownika trafia wprost do jego rąk, a członek firmowego zespołu może wykorzystać kartę podarunkową na realizację dowolnego marzenia z naszego sklepu internetowego.

Występ aktorów teatralnych w maskach.
Bilet do teatru to propozycja na najlepszy prezent dla wielbiciela spektakli

Bilety do teatru – kreatywny prezent dla pracownika

Każdemu z nas czasami należy się chwila odpoczynku. A gdyby tak, zamiast spędzać czas przed telewizorem, zachęcić swoich współpracowników do wyjścia do teatru? To łatwiejsze niż mogłoby się wydawać! Wystarczy podarować im prezent dla pracowników w postaci biletów do teatru i w ten sposób dać im okazję do spędzenie wieczoru z kulturą. Jako lider zespołu możesz wybierać pomiędzy zaproszeniami dla jednej lub dla dwóch osób – za każdym razem na obdarowanych czekać będzie fantastyczna zabawa i kreatywnie spędzony czas. Kilka godzin w towarzystwie najlepszych polskich aktorów pobudzi wyobraźnię, pozwoli się odprężyć i podejść do kolejnych zadań ze zdwojoną siłą.

Kolacja we dwoje – prezent dla pracownika w stylu work-life balance

W czasach pandemii czy poza nimi – równowaga pomiędzy życiem zawodowym i osobistym to jeden z czynników, które w największym stopniu wpływają na wydajność w pracy. Jednak co zrobić, aby utrzymać słynny work–life balance? Można na przykład zachęcić pracowników do spędzania wolnego czasu z najbliższymi. Świetnym pretekstem do tego będzie choćby podarowanie im prezentu dla pracownika w postaci vouchera na kolację we dwoje. Bogate menu, doświadczeni szefowie kuchni i wyjątkowa atmosfera wybranej restauracji – to wszystko pozytywnie wpłynie na nastrój ważnego dla nas członka zespołu. Dlatego właśnie nie mogło zabraknąć tej propozycji na liście 5 najlepszych prezentów dla pracownika?

Uśmiechnięci ludzie na kolejce górskiej w Energylandii
Podaruj radość i czas spędzony z rodziną

Bilety do Energylandii – dziecięca radość dla dużych i małych

W codziennej pracy i zacieśnianiu więzi pomiędzy członkami zespołu duże znaczenie odgrywa kreatywność. W jaki sposób ją pobudzić i co zrobić, aby wśród codziennych zadań nasz team nie tracił dziecięcej ciekawości świata? Z pewnością warto zachęcać pracowników do rozwoju i łączenie nauki z… zabawą! Jeśli szukasz właśnie takich pomysłów na prezent dla pracownika, wyjdź poza schematy i podaruj swojemu zespołowi okazję do doskonałej zabawy. Numer 3 na naszej liście 5 najlepszych prezentów dla pracownika to aktywny wypoczynek z bliskimi!

Możesz wybrać na przykład bilety do Energylandii, dzięki którym obdarowany odkryje w sobie dziecięcą radość i oderwie na chwilę myśli od codziennych zadań. Takie bilety do parku rozrywki Energylandia w podkrakowskim Zatorze ucieszy zarówno samych pracowników, jak i ich rodziny. Jeśli zatem zależy Ci na tym, aby członkowie Twojego firmowego zespołu czuli się swobodnie i chętnie rozpoczynali każdy kolejny dzień pracy – wybierz niestandardowe, najciekawsze pomysły na prezent dla pracownika i zaskocz ich w ten sposób, dzięki czemu zapamiętają Waszą współpracę naprawdę na długo

Zabiegi SPA to jeden z 5 najlepszych prezentów dla pracownika
Zabiegi SPA to jedna z najlepszych propozycji na njlepszy udany prezent dla pracowników

Voucher do SPA – odrobina relaksu dla każdego pracownika

Wśród naszych propozycji 5 najlepszych prezentów dla pracownika po prostu nie mogło zabraknąć propozycji, która pozwoli mu się naprawdę zrelaksować. Mowa rzecz jasna o voucherze do SPA, czyli bilecie do świata pełnego zabiegów pielęgnacyjnych doskonale dopasowanych do potrzeb każdego gości. Chciałbyś zaskoczyć swój team i szukasz pomysłu na prezent dla pracownika, dzięki któremu on poczuj się naprawdę doceniony? Świetnie się składa – voucher SPA to prawdziwy strzał w dziesiątkę, który spodoba się zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Przy najbliższej okazji wręcz twojemu zespołowi… okazję do relaksu z Katalogiem Marzeń!

Dominika Mizerska

Content Specialist

Gdybym miała napisać o sobie w kilku słowach, to podsumowałabym siebie tak: miłośniczka podróży, (mo)psów i czekolady. Wciąż szukam swojego miejsca na świecie. Trudno mi usiedzieć w miejscu, bo wiedzę, że za każdym rogiem czai się przygoda. W wymarzonym domu, na ścianie, powieszę mapę zdrapkę, która będzie wyznaczać kolejne kierunki wypraw.

Zostaw odpowiedź