Case Studies Katalogu Marzeń

Katalog Marzeń dla biznesu

Zastanawiasz się nad wprowadzeniem voucherów na przeżycia do swojego biznesu? Poznaj historie firm, które zdecydowały się spełniać marzenia swoich pracowników, klientów i partnerów biznesowych za pomocą pozytywnych emocji. Zainspiruj się case studies i wykorzystaj siłę, jaką ma spełnianie marzeń. Sprawdź ofertę Katalogu Marzeń dla firm. Zaufali nam już między innymi: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Leroy Merlin, BNP Paribas, Millennium Bank, Cushman&Wakefield, Amazon Polska, Asseco Data System, Grupa Unilink i ponad 2500 innych firm.

Marzenia działają, mamy na to dowody

Na tej stronie znajdziesz case studies, w których opisaliśmy, w jaki sposób vouchery na przeżycia zmieniły relacje w organizacjach, które stały się klientami Katalogu Marzeń.

Dowiedz się, w jaki sposób możesz wykorzystać vouchery na przeżycia w programach wsparcia sprzedaży. Poznaj alternatywne i niebanalne sposoby na to, by zmotywować i nagrodzić sprzedawców, przedstawicieli handlowych i agentów, którzy osiągają swoje cele w różnych rejonach kraju. Zobacz, jak wiele możliwości dopasowania mają vouchery na przeżycia. Zdecyduj, czy nagrodą będą gotowe atrakcje, czy elastyczne karty prezentowe, z którymi zwycięzcy sami decydują o tym, jakie atrakcje są spełnieniem ich marzeń.

Nagradzaj efekty współpracy w niecodzienny sposób i wybierz nagrody, które będą atrakcyjne dla uczestników w różnym wieku. Dopasuj budżet projektowy i zagwarantuj duży wybór atrakcji, które można zrealizować w całej Polsce w dogodnym momencie. Skorzystaj z oferty zaufanego i profesjonalnego dostawcy, któremu zaufało już wiele uznanych na rynku firm. Wykorzystaj wieloletnie doświadczenie Katalogu Marzeń w kreowaniu niezwykłych wspomnień w sferze biznesowej.

Jeden voucher, wiele możliwości

Wybierz nagrody, które mają moc inspirowania do realizacji marzeń. Postaw na najlepsze prezenty dla pracowników na święta i podaruj wspomnienia, które pozostają w sercu na zawsze. Przeczytaj historię o tym, jak vouchery na przeżycia mogą pełnić funkcję uniwersalnego prezentu bożonarodzeniowego, który sprawdzi się jako podarunek dla pracowników w różnym wieku. Podaruj okazję do kreatywnego spędzania wolnego czasu i spełniania marzeń z bliskimi. Spersonalizuj prezenty nawet dla dużej liczby pracowników. Wybierz formę, w jakiej chcesz wręczyć voucher spośród różnych sposobów opakowań, lub zdobądź idealny prezent w minutę, dzięki opcji eVouchera PDF.

Prezent, który możesz zrealizować nawet w niesprzyjających warunkach

Zarządzasz zróżnicowanym zespołem i chcesz wspierać pasje każdego pracownika. Poznaj historie firm, które wybrały vouchery na przeżycia, a wraz z nimi podarowały spełnione marzenia. Pokażemy Ci rozwiązania dla dużych i mniejszych firm, rozsianych po całym kraju. Przeczytaj, w jaki sposób możesz dopasować voucher do swojego brand booka i wzmocnić swoją markę i relacje z obdarowaną osobą.

Prezenty dla klienta, który zostaje na dłużej

Przeczytaj case study firm, które zdecydowały się podarować swoim klientom vouchery na przeżycia w ramach podziękowania, konkursu lub reklamacji. Zobacz sposoby, które dodają siły marce. Skorzystaj z oferty Katalogu Marzeń i wybierz najlepsze prezenty spośród kilku tysięcy dostępnych wariantów.