Zwycięzcy konkursu Radość w pracy 2022 na gali finałowej

Kiedy temperatury za oknem rosną, a za biurkiem nasze myśli coraz częściej odpływają w stronę upragnionego urlopu, my rozstrzygamy jeden z naszych ulubionych konkursów. Radość w pracy to wyjątkowy konkurs dla firm i okazja, by dzielić się dobrą atmosferą, kulturą doceniania i spełniania marzeń w środowisku biznesowym. 

Tym bardziej cieszy nas, że po raz drugi mogliśmy wyróżnić organizacje, które na pierwszym miejscu stawiają pracownika. Wręczenie nagród miało miejsce 8 czerwca 2022 w Warszawie. Kto otrzymał 5 000 zł na spełnienie marzeń swojego zespołu? 

Joanna Borucka podczas gali finałowej konkursu dla firm Radość w pracy
Radość w pracy to konkurs dla firm, w którym mnożymy radość poprzez spełnianie marzeń

Jak można było wziąć udział w konkursie dla firm? 

Podobnie, jak w pierwszej edycji konkursu, w tym roku również liczyliśmy na kreatywność uczestników. Zadanie konkursowe wymagało wybrania dowolnych atrakcji z oferty Katalogu Marzeń i zaimprowizowania ich realizacji ze znajomymi z pracy. Z takiej inscenizacji miał powstać film lub zdjęcie, które wysyłaliście przez formularz na stronie: www.b2b.katalogmarzen.pl/radosc-w-pracy/

Na tym etapie konkursu dla firm budżet na atrakcje nie miał znaczenia, liczył się pomysł i dobra zabawa. Przeszliście nasze najśmielsze oczekiwania. Na zgłoszonych pracach oglądaliśmy, jak realizujecie marzenia o sportach ekstremalnych, relaksie i dobrym jedzeniu, a wszystko to dzięki sile Waszej wyobraźni i pomysłowości całych teamów. Widzieliśmy też, że potraficie i chcecie współpracować. Każde kolejne zgłoszenie w konkursie dla firm wywoływało uśmiech w naszym zespole, taką właśnie moc mają marzenia.   

Gala finałowa konkursu dla firm Radość w pracy to okazja, by podzielić się radością

Zwycięzcy konkursu dla firm #radośćwpracy

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wszystkie zgłoszenia. Jury w tym roku miało wyjątkowo trudny wybór. Jednocześnie cieszymy się, że tej radości w pracy zdecydowanie jest coraz więcej. Nagrodziliśmy 3 zgłoszenia, które skradły nasze serce. Oprócz nagród dla całych firm przyznaliśmy również gift vouchery dla osób zgłaszających. Oto jak prezentują się wyniki II edycji konkursu dla firm #Radość w pracy: 

I miejsce i 5000 złotych na spełnianie marzeń dla zespołu Grupa Topex oraz 500 złotych na dowolne prywatne marzenie dla Pani Karoliny Marteli. 

Ekipa Foto skradła nasze serca przede wszystkim świetnym pomysłem na przekazanie historii bez choćby 1 słowa. Poczuliśmy to znużenie w pierwszej części filmu i pragnienie spełniania marzeń. Nam też zdarza się bujać w obłokach. Zresztą, zobaczcie sami: 

II miejsce i 3000 złotych dla Sky Camp oraz gift voucher o wartości 300 złotych na realizację prywatnego marzenia dla Pani  Marty Molińskiej za zgłoszenie. 

Jeden rzut oka na film i wiemy, że ekipa Sky Camp podchodzi do realizacji marzeń bardzo poważnie! Ta muzyka! To zaangażowanie! Gratulujemy świetnego pomysłu.

III miejsce i 2000 złotych dla firmy ApexNet oraz gift voucher o wartości 200 złotych dla Pani Agaty Greguły. 

Prezentacja firmy ApexNet przekonała nas, że ten zespół naprawdę potrzebuje wsparcia w realizacji marzeń, których ma całe mnóstwo. Polecamy serdecznie:

Nagroda od Forum Media trafiła do Moraj, a wyróżnienie do Biblioteki w Piasecznie

Poziom prac w naszym konkursie dla firm był tak wysoki, że wyjątkowo przyznaliśmy nieplanowane wcześniej wyróżnienia dla firm Arvato oraz Grupy Buena. 

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom. Pozostałych zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu. Jak widać, samo przygotowanie zgłoszenia dostarcza dużo radości. 

Konkurs dla firm – dlaczego warto brać udział?

Jako manager z pewnością wiesz, jak ważne są dobre relacje w pracy. Emocje (te pozytywne i te, których nie lubimy) pojawiają się w każdej firmie i musimy nauczyć się z nimi radzić. Wspólne spędzanie czasu (również po pracy) i zabawa, to świetny sposób na budowanie trwałych relacji między pracownikami. Konkurs dla firm #Radość w pracy powstał właśnie po to, żeby stworzyć okazję do spontanicznej zabawy i uśmiechu. To szansa dla szefa, żeby przerwać rutynę i pokazać pracownikom, że jest w pracy miejsce na spełnianie marzeń. W przypadku wygranej zyskujecie jeszcze więcej! Zgłoszenie to dopiero początek zabawy, bo zwycięzcy będą mogli marzenia zamienić w prawdziwe przygody.

Rozdanie nagród w konkursie dla firm Radość w pracy

Co uczestnicy mówią o II edycji konkursu dla firm Radość w pracy?

„Strasznie dużo fajnej zabawy i możliwość przetestowania nowych umiejętności, których do tej pory nie mieliśmy okazji przetestować. I na pewno większą integrację.” – Grupa Topex

„Na pewno znowu nas to zbliżyło po covidzie. 2 lata praktycznie nie widzieliśmy się w biurze. Dzięki temu mogliśmy troszkę też to młodsze pokolenie, z którym pracujemy, wciągnąć. No i znowu fantazja mogła nas ponieść. Fajnie, że coś nas oderwało, chociaż na chwilę, z tej pracy.” – Arvato

Kiedy kolejna edycja konkursu dla firm? 

Organizacja konkursu, w którym samo zadanie konkursowe integruje pracowników i tworzy okazję do wspólnej zabawy, to dla nas sama przyjemność. Dlatego już planujemy trzecią edycję konkursu dla firm! Jeśli do tej pory miałeś wątpliwości, czy warto, zobacz jeszcze raz tegoroczne zgłoszenia. Uśmiech uczestników mówi sam za siebie! 

Chcesz dołączyć do rosnącej liczby firm, które dbają radość w pracy? Zostaw nam swój adres e-mail, a my wyślemy Ci wiadomość, kiedy zaczniemy zbierać zgłoszenia do kolejnej edycji konkursu dla firm. Nie przegap szansy na spełnianie marzeń wśród Twoich pracowników! 

Poznaj partnerów medialnych konkursu Radość w pracy

Dziękujemy za wsparcie GorillaJob, HR Business Partner i Marketer + za pomoc w dotarciu do szczęśliwych firm z całej Polski i szerzeniu z nami radości w pracy.

Monika Suchodolska

Content Specialist

Uwielbiam oglądać wschód słońca z kubkiem mocnej kawy i w dobrym, kocim towarzystwie. Dzielę marzenia na te małe, które staram się spełniać codziennie. Zaliczam do nich drobne przyjemności, dobrą literaturę, wciągające seriale i pyszne jedzenie. Marzenia przez duże „M” to z kolei podróże, najlepiej spontaniczne.

Zostaw odpowiedź