Zespół Katalogu Marzeń podczas lotu balonem

O nas

W Katalogu Marzeń wierzymy, że w biznesie najważniejsze są relacje. Szczęście jest pochodną tego, jak spędzamy czas, a nie rzeczy, które posiadamy.

Oferujemy vouchery na przeżycia: skoki spadochronowe, loty balonem, rodzinne weekendy, romantyczne kolacje, wizyty w teatrze i tysiące innych atrakcji, które będą świetnym prezentem i nagrodą dla pracowników, klientów i partnerów biznesowych.

Naszym mottem są słowa pisarki Mai Angelou: „Ludzie zapomną o tym, co im powiedziałeś, ludzie zapomną o tym, co dla nich zrobiłeś, ale nie zapomną tego, jak poczuli się dzięki Tobie.”

Jesteśmy przekonani, że siła prezentów w postaci przeżyć tkwi w tym, że pozwalają na spełnianie marzeń i doświadczanie pozytywnych emocji.

Z naszych badań wynika, że w dzisiejszym zabieganym świecie pracownicy marzą o spędzaniu czasu w ciekawy sposób, o realizacji swoich hobby, o zdobywaniu nowych umiejętności, doświadczaniu adrenaliny i ekstremalnych wrażeń ale także o spokoju i relaksie. Oferta Katalogu Marzeń odpowiada na te potrzeby.

Joanna Borucka, CEO Katalogu Marzeń

Joanna Zubik-Borucka

Nasze Wartości

ikona partnerstwo

Partnerstwo i szacunek

Bez Partnerów i Klientów nie byłoby nas. Nasi Partnerzy są partnerami nie tylko z nazwy. Nie traktujemy ich jako podwykonawców czy dostawców. Działamy we wspólnym celu spełniania marzeń i osiągamy sukces dzięki szukaniu rozwiązań, które są korzystne zarówno dla nas i dla nich. Liczymy się ze zdaniem Partnerów, wdrażamy ich uwagi, dbamy o relacje. Słuchamy ich potrzeb tak samo jak potrzeb naszych Klientów i Pracowników. Wiemy, że ta marzycielska maszyna będzie rozwijać się tylko wtedy, kiedy będziemy współpracować.

ikona zaangażowanie

Pasja i zaangażowanie

Nie udajemy. Spełnianie marzeń to nasza pasja. Wierzymy w to, co robimy, dlatego praca jest dla nas przyjemnością. Stworzyliśmy społeczność, która podziela ten entuzjazm, bo wie, że jesteśmy autentyczni w naszych działaniach. To pasja motywuje nas do wymyślania nowych akcji marketingowych, własnoręcznego pieczenia pierników świątecznych dla klientów, organizowania konkursów i akcji, które pomagają marzycielom osiągać ich cele.

ikona jakość

Jakość i satysfakcja

Nieustannie walczymy o najwyższą jakość usług. Od 2010 roku zbudowaliśmy wspaniałe relacje z Klientami i Partnerami. Wyręczymy Cię we wszystkim od złożenia zamówienia do dostarczenia prezentów Twoim pracownikom i kontrahentom. Dzięki temu Klienci biznesowi wracają, aby spełniać kolejne marzenia swoich zespołów. Nic tak nie motywuje, jak wsparcie w spełnieniu czyjegoś marzenia.

ikona działalność społeczna

Działanie odpowiedzialne społecznie

Biznes nie polega tylko na zarabianiu. Wykorzystujemy rozpoznawalność naszej marki do czynienia dobra. Regularnie wspieramy liczne fundacje jako firma, a każdy pracownik może indywidualnie korzystać z płatnego urlopu na dobroczynność w ramach projektu Marzyciele Pomagają. Nasze akcje marketingowe i konkurs dla firm Radość w pracy mają na celu spełnianie marzeń ich odbiorców. Więcej szczegółów zdradzimy w kolejnych częściach raportu.

Napisz do mnie!

Anna Mastalerczuk New Business Manager Katalog Marzeń
 • Anna Mastalerczuk
 • New Business Manager
 • T: +48 533 334 710
 • E: amastalerczuk@katalogmarzen.pl

  * pole obowiązkowe


  Uśmiechnięte kobiety w strojach pirackich

  Dlaczego warto z nami współpracować?

  ikona ilość atrakcji

  0

  atrakcji w ofercie

  ikona kalendarz

  0

  lat na rynku

  ikona liczba marzeń

  0

  spełnionych marzeń

  ikona odznaka jakości usług

  0/5

  średnia opinia klientów

  ikona zegar

  20

  dzień na dostarczenie Twojego zamówienia

  ikona kciuk w górę

  0

  zrealizowanych zamówień biznesowych

  Klienci nas kochają

  Średnia ocena

  4,9

  ikona gwiazdka

  Średnia ocena

  4,9

  ikona gwiazdka

  Średnia ocena

  4,6

  ikona gwiazdka

  Średnia ocena

  5,0

  ikona gwiazdka

  Jakie marzenie dzisiaj spełnisz?

  Dlaczego marzenia Twoich pracowników i klientów są dla nas ważne?

  Zaufaj ekspertom od spełniania marzeń

  Sięgnij po wiedzę i inspiracje

  ZAPYTAJ O OFERTĘ DLA FIRM

  Anna Mastalerczuk New Business Manager
  • Anna Mastalerczuk
  • Key Account Manager
  • +48 533 334 710
  • amastalerczuk@katalogmarzen.pl

   * pole obowiązkowe