O nas

O nas

W Katalogu Marzeń wierzymy, że w biznesie najważniejsze są relacje. Szczęście jest pochodną tego, jak spędzamy czas, a nie rzeczy, które posiadamy.

Oferujemy vouchery na przeżycia: skoki spadochronowe, loty balonem, rodzinne weekendy, romantyczne kolacje, wizyty w teatrze i tysiące innych atrakcji, które będą świetnym prezentem i nagrodą dla pracowników, klientów i partnerów biznesowych.

Naszym mottem są słowa pisarki Mai Angelou: „Ludzie zapomną o tym, co im powiedziałeś, ludzie zapomną o tym, co dla nich zrobiłeś, ale nie zapomną tego, jak poczuli się dzięki Tobie.”

Jesteśmy przekonani, że siła prezentów w postaci przeżyć tkwi w tym, że pozwalają na spełnianie marzeń i doświadczanie pozytywnych emocji.

Z naszych badań wynika, że w dzisiejszym zabieganym świecie pracownicy marzą o spędzaniu czasu w ciekawy sposób, o realizacji swoich hobby, o zdobywaniu nowych umiejętności, doświadczaniu adrenaliny i ekstremalnych wrażeń ale także o spokoju i relaksie. Oferta Katalogu Marzeń odpowiada na te potrzeby.

Joanna Borucka, CEO Katalogu Marzeń

O nas

Nasze Wartości

O nas

Partnerstwo i szacunek

Bez Partnerów i Klientów nie byłoby nas. Nasi Partnerzy są partnerami nie tylko z nazwy. Nie traktujemy ich jako podwykonawców czy dostawców. Działamy we wspólnym celu spełniania marzeń i osiągamy sukces dzięki szukaniu rozwiązań, które są korzystne zarówno dla nas i dla nich. Liczymy się ze zdaniem Partnerów, wdrażamy ich uwagi, dbamy o relacje. Słuchamy ich potrzeb tak samo jak potrzeb naszych Klientów i Pracowników. Wiemy, że ta marzycielska maszyna będzie rozwijać się tylko wtedy, kiedy będziemy współpracować.

O nas

Pasja i zaangażowanie

Nie udajemy. Spełnianie marzeń to nasza pasja. Wierzymy w to, co robimy, dlatego praca jest dla nas przyjemnością. Stworzyliśmy społeczność, która podziela ten entuzjazm, bo wie, że jesteśmy autentyczni w naszych działaniach. To pasja motywuje nas do wymyślania nowych akcji marketingowych, własnoręcznego pieczenia pierników świątecznych dla klientów, organizowania konkursów i akcji, które pomagają marzycielom osiągać ich cele.

O nas

Jakość i satysfakcja

Nieustannie walczymy o najwyższą jakość usług. Od 2010 roku zbudowaliśmy wspaniałe relacje z Klientami i Partnerami. Wyręczymy Cię we wszystkim od złożenia zamówienia do dostarczenia prezentów Twoim pracownikom i kontrahentom. Dzięki temu Klienci biznesowi wracają, aby spełniać kolejne marzenia swoich zespołów. Nic tak nie motywuje, jak wsparcie w spełnieniu czyjegoś marzenia.

O nas

Działanie odpowiedzialne społecznie

Biznes nie polega tylko na zarabianiu. Wykorzystujemy rozpoznawalność naszej marki do czynienia dobra. Regularnie wspieramy liczne fundacje jako firma, a każdy pracownik może indywidualnie korzystać z płatnego urlopu na dobroczynność w ramach projektu Marzyciele Pomagają. Nasze akcje marketingowe i konkurs dla firm Radość w pracy mają na celu spełnianie marzeń ich odbiorców. Więcej szczegółów zdradzimy w kolejnych częściach raportu.

Napisz do mnie!

Anna Mastalerczuk New Business Manager Katalog Marzeń
 • Anna Mastalerczuk
 • New Business Manager
 • T: +48 533 334 710
 • E: amastalerczuk@katalogmarzen.pl

  * pole obowiązkowe

  O nas

  Dlaczego warto z nami współpracować?

  O nas

  0

  atrakcji w ofercie

  O nas

  0

  lat na rynku

  O nas

  0

  spełnionych marzeń

  O nas

  0/5

  średnia opinia klientów

  O nas

  20

  dzień na dostarczenie Twojego zamówienia

  O nas

  0

  zrealizowanych zamówień biznesowych

  Klienci nas kochają

  Średnia ocena

  4,9

  O nas

  Średnia ocena

  4,9

  O nas

  Średnia ocena

  4,6

  O nas

  Średnia ocena

  5,0

  O nas

  Jakie marzenie dzisiaj spełnisz?

  Dlaczego marzenia Twoich pracowników i klientów są dla nas ważne?

  Zaufaj ekspertom od spełniania marzeń

  Sięgnij po wiedzę i inspiracje

  ZAPYTAJ O OFERTĘ DLA FIRM

  O nas
  • Anna Mastalerczuk
  • New Business Manager
  • +48 533 334 710
  • amastalerczuk@katalogmarzen.pl

   * pole obowiązkowe