Formularz

KONKURS

Formularz

Wygraj 5 000 złotych na marzenia
pracowników Twojej firmy!

Formularz

Do końca przyjmowania zgłoszeń pozostało:

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do edycji 2021. Wyniki opublikujemy w naszych mediach społecznościowych 30.06.2021. Finaliści zostaną powiadomieni o zaproszeniu na galę finałową do 11.06.2021 drogą mailową. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! 🙂

Brakuje Ci pomysłów na motywację lub docenienie pracowników? Budżet na prezenty dla pracowników jest za mały, a Ty chciałbyś w końcu pozytywnie ich zaskoczyć?
Chcesz zaprojektować program wsparcia sprzedaży, ale nie wiesz, jakie nagrody wybrać? A może to już czas na nieszablonową integrację w nagrodę za dobre wyniki Twoich pracowników?
Wybierz dowolne vouchery z oferty Katalogu Marzeń i pokaż nam, jak wykorzystasz je w Twojej organizacji. Zgłoś swoją firmę i wygraj 10 000 złotych na realizację Waszych marzeń. Jeśli Twoje zgłoszenie otrzyma Nagrodę Główną, Ty dostaniesz dodatkowy Gift Voucher 500 zł na realizację prywatnego marzenia
Formularz

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń

00

DNI

00

GODZIN

00

MINUT

00

SEKUND

Szukasz sposobu na motywowanie i docenienie pracowników, ale budżet na prezenty i nagrody jest zbyt mały?
Pomożemy Ci pozytywnie zaskoczyć Twój zespół. Jedyne, co musisz zrobić, to pokazać nam, o czym marzycie z kolegami z pracy!
Puść wodze fantazji i stwórz film lub zdjęcie. Pokaż, jak zrealizowalibyście dowolne vouchery z Katalogu Marzeń w swojej organizacji. Zgłoś swój pomysł i wygraj 5 000 zł na realizację Waszych marzeń. Osoby, które prześlą 3 najlepsze zgłoszenia, oprócz nagrody dla zespołu dostaną Gift Vouchery na realizację prywatnych marzeń — odpowiednio 500, 300 i 200 zł!
Każdy, kto prześle zgłoszenie, otrzyma 15% zniżki na nasze atrakcje!
Formularz
Formularz

ZASADY KONKURSU

Formularz
Cel konkursu

Chcemy promować ideę radości w miejscu pracy poprzez promowanie kultury doceniania oraz zachęcanie do kreatywnego podejścia do motywowania i integrowania pracowników.

Formularz
Co zwiększa szanse na wygraną?

Kreatywność pomysłu, kompletność zgłoszenia (wytyczne). Będziemy także zwracać uwagę na jakość zgłoszenia i to ile energii w nie zaangażujecie. Nagrajcie film lub zróbcie zdjęcia!

Formularz
Kto może wziąć udział w konkursie?

Każda firma, która zatrudnia co najmniej jednego pracownika! Jedna osoba może przesłać jedno zgłoszenie. Pomysł na wykorzystanie voucherów może obejmować dowolną liczbę osób. Z jednej firmy może wpłynąć dowolna ilość unikatowych zgłoszeń (zgłaszana przez różnych Uczestników).

Formularz
Wyłonienie zwycięzcy

Ze wszystkich zgłoszeń zostaną wybrane 3 najlepsze pomysły. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi podczas gali finałowej w czerwcu 2022 r.

Formularz
Jak wypełnić formularz zgłoszeniowy?

Zapoznaj się z oczekiwaniami co do zawartości zgłoszenia. Przygotuj zdjęcie, serię zdjęć, GIFa lub film, na którym pokażesz, jak wyglądałaby realizacja wybranych atrakcji z naszej oferty w Waszym zespole. Nie mamy w ofercie atrakcji, o której marzycie? Mało prawdopodobne, ale… Wymyślcie ją i pokażcie nam! Opublikuj Wasze dzieło w publicznym poście na LinkedIn, Facebooku lub Instagramie (preferujemy LinkedIn). Dodaj hashtagi #KatalogMarzeń oraz #Radośćwpracy. Wypełnij formularz, umieść w nim link do opublikowanego postu i czekaj na wyniki!

Formularz

ZGŁOŚ SWÓJ POMYSŁ!

Poinformować Cię o kolejnej edycji?

Wyślemy do Ciebie tylko informacje związane z konkursem.

  Formularz

  JAK PRZYGOTOWAĆ PRACĘ KONKURSOWĄ?

  1. Wejdź na www.katalogmarzen.pl i przejrzyj naszą ofertę atrakcji. Wybierz tę lub te, które chciał_byś zrealizować ze swoim zespołem. Nie ma żadnych ograniczeń!

  2. Pokaż nam, jak będziecie realizować wybrane atrakcje. Marzycie o dniu SPA? Wrzućcie ogórki na oczy, wyciągnijcie nogi na biurka i odprężcie się! Po głowie chodzi Wam wspólne wspinanie? A może warsztaty kulinarne? Pokażcie jak wyobrażacie sobie ich wspólną realizację!

  Z jakich voucherów planujesz skorzystać? Czy będą to konkretne atrakcje — jakie? Loty balonem, masaże, offroad? A może vouchery wartościowe? Możesz też stworzyć swoje własne pakiety (np. pakiet w stylu James’a Bonda: degustacja alkoholi + jazda super samochodami + wizyta na strzelnicy sportowej). Uwiecznijcie to na zdjęciach, GIFie lub video.

  3. Udostępnij przygotowany materiał w publicznym poście na LinkedIn, Facebooku lub Instagramie. Nie ma znaczenia, czy post będzie opublikowany z Twojego prywatnego, czy z firmowego konta. Dodaj hashtagi: #KatalogMarzeń #radośćwpracy. Skopiuj link do postu i wklej go do poniższego formularza zgłoszeniowego.

  Ważne: nie ogranicza Cię żaden budżet. Puść wodze fantazji! Poza konkretami lubimy także kreatywność i odwagę! 🙂 Jeśli staniecie na podium, możecie wykorzystać nagrodę na opisany projekt lub na inne atrakcje niż te, które pokażecie w zgłoszeniu konkursowym. Jeśli Wasz pomysł otrzyma nagrodę, Ty dostaniesz dodatkowe 500 zł na własne marzenie!

  To tyle, powodzenia! 🙂

  Formularz

  NAGRODY

  3 000 zł dla firmy

  + Gift Voucher 300 zł
  dla osoby zgłaszającej

  II MIEJSCE

  5 000 zł dla firmy
  + Gift Voucher 500 zł
  dla osoby zgłaszającej

  I
  MIEJSCE

  2 000 zł dla firmy

  + Gift Voucher 200 zł
  dla osoby zgłaszającej

  III MIEJSCE

  1

  5 000 zł dla firmy + Gift Voucher 500 zł dla osoby zgłaszającej

  2

  3 000 zł dla firmy + Gift Voucher 300 zł dla osoby zgłaszającej

  3

  2 000 zł dla firmy + Gift Voucher 200 zł dla osoby zgłaszającej

  Kwoty do wydania w serwisie KatalogMarzen.pl na dowolne atrakcje

  10 000 zł w Katalogu Marzeń to na przykład…

  Formularz
  6 loty balonem jako nagroda w programie wsparcia sprzedaży
  Formularz
  10 weekendów SPA poza miastem jako nagroda dla najlepszego pracownika roku
  Formularz
  70 voucherów na sushi z dostawą do domu w ramach umilenia pracownikom dnia : )
  Formularz
  Jazda off road dla 133 osób w ramach integracji
  warsztaty z tworzenia lasu w słoiku, gokarty, skoki ze spadochronem, loty widokowe, masaże, kolacje, wycieczki . . .
  . . .sami zdecydujcie, na co wymienicie Wasze 10 000 złotych. My dajemy kasę, Wy spełniacie marzenia!
  Formularz

  TERMINY

  31.05.2022
  Koniec przyjmowania zgłoszeń

  Formularz

  3.06.2022
  Wyłonienie 3 finalistów

  Formularz

  CZERWIEC 2022
  Gala finałowa i wręczenie nagród

  Formularz

  FINALIŚCI EDYCJI 2021

  I MIEJSCE – MAJOREL POLSKA

  Formularz
  Zobacz zwycięskie zgłoszenie!

  II MIEJSCE – LOGICAI

  Formularz
  Sprawdź plan na wykorzystanie voucherów na przeżycia, który doceniliśmy drugim miejscem

  III MIEJSCE – NINJA PARK JUMPOWNIA

  Formularz
  Niezwykle humorystyczne zgłoszenie od Ninja Park Tychy. Musisz zobaczyć zgłoszenie, które zgarnęło trzecie miejsce na podium!

  Czekamy na Twoje zgłoszenie!

  Formularz

  PARTNERZY KONKURSU

  Formularz Formularz Formularz Formularz
  Formularz
  Formularz
  Formularz
  Formularz

  ORGANIZATOR KONKURSU – KATALOG MARZEŃ

  Katalog Marzeń istnieje, aby spełniać marzenia. Od 12 lat wcielamy się w rolę specjalistów od spełniania marzeń Twoich i Twoich bliskich.

  Dla nas liczy się Być, a nie mieć, dlatego oferujemy ponad 6500 pomysłów na prezenty w formie przeżyć. Wśród nich loty balonem, skoki spadochronowe, off road, gokarty, warsztaty językowe, wycieczki zagraniczne, nurkowanie, wspinaczka…

  Co roku organizujemy akcję #ChcęToPrzeżyć, w której każdy może indywidualnie testować nasze atrakcje bez płacenia za nie. Teraz dajemy taką możliwość firmom! Zgłoś swój pomysł na wykorzystanie voucherów na przeżycia w Twojej organizacji i zgarnij 5 000 złotych na spełnienie Waszych marzeń.

  Chcesz lepiej nas poznać? Tutaj znajdziesz więcej informacji o Katalogu Marzeń.

  Copyright © 2022 Katalog Marzeń