fbpx

Referencje

ZREALIZOWALIŚMY PONAD 2000 PROJEKTÓW B2B

KLIENCI O WSPÓŁPRACY Z NAMI:

"Z Katalogiem Marzeń pracujemy od 2018 w ramach zakupu voucherów na przeżycia dla naszych pracowników, które wykorzystujemy w różnych sytuacjach, m.in.: żeby nagrodzić naszych pracowników wyróżnionych tytułem Pracownika Miesiąca „chwilą dla siebie”. Dla nas vouchery są wygodnym narzędziem: można ustalić różny poziom kwoty, spersonalizować je, otrzymujemy je bardzo szybko - następnego dnia po zamówieniu, bez dodatkowych kosztów. I bardzo elegancko wyglądają – osoby obdarowywane podkreślają, że przyjemnie jest otrzymać taki podarunek. "

Agata Błaszkiewicz
Director | People Services Colliers International Poland Sp. z o.o.

"Z firmą Katalog Marzeń podjęliśmy współpracę we wrześniu 2019 podczas wyboru prezentów świątecznych dla Zespołu Sprzedaży Działu Laundry & Home Care w firmie Henkel Polska. Katalog Marzeń przedstawił nam bardzo ciekawe rozwiązanie w postaci dedykowanego pakietu nagród w określonej kwocie. Vouchery zostały bardzo pozytywni przyjęte przez naszych pracowników, dlatego widzimy możliwość ich wykorzystania w naszych dalszych działaniach. Z przyjemnością polecam firmę Katalog Marzeń jako wiarygodnego dostawcę kreatywnych rozwiązań służących docenianiu, motywowaniu i nagradzaniu pracowników."

Emilia Gnypek
Sales Support Assistant Laundry&Home Care Henkel Polska

"Prezenty oferowane przez Katalog Marzeń cieszą się dużym zainteresowaniem w naszych programach wsparcia sprzedaży ze względu na ich unikalność. Bardzo wysoki poziom współpracy, firma elastyczna pod kątem zaspokajania zarówno potrzeb uczestników w prowarzonych przez nas programach, jak również naszych."

Monika Sakowska
AccountManager - InDreams

"Współpracuję z Katalogiem Marzeń od 2018 roku w ramach zakupu voucherów okolicznościowych dla Pracowników i Klientów naszej firmy. Dużą zaletą firmy jest bardzo szeroka oferta atrakcji, możliwość indywidualnej personalizacji voucherów oraz sprawny proces realizacji zamówienia. Dzięki Katalogowi Marzeń nasi pracownicy sami wybierają najlepsze według siebie atrakcje."

Ilona Urbańczyk
Seifert Polska

"Z firmą Katalog Marzeń pracowaliśmy w 2018 roku przy organizacji znaczącego konkursu dla sieci offline. Zespół Katalogu Marzeń przedstawił kreatywną propozycję organizacji konkursu, zadbał o trafny dobór nagród, sprawna realizację oraz materiał do komunikacji. Konkursy zostały bardzo pozytywnie przyjęte zarówno przez Brokerów jak i Agentów. Miało to znaczący wpływ na podniesienie wyników sprzedażowych podczas konkursu. Wracaliśmy do Katalogu Marzeń z kolejnymi zamówieniami, wszystkie prace były zrealizowane bez zarzutu."

Patrycja Kluczek
Offline Realationship Manager IPF Spółka z o.o.

"Zespół Rzecznika Klienta BNP Paribas Bank Polska SA współpracuje z Katalogiem Marzeń w ramach zakupu voucherów dla Klientów Banku. O wyborze bonów nominalnych zdecydowała bardzo duża różnorodność atrakcji, dostępność w całej Polsce, jak również długi termin na ich realizację. Taka forma upominków idealnie sprawdziła się gdzie istotna była logistyka nagród (vouchery dostępne są również w formacie PDF) oraz brak potrzeby ich magazynowania. Z przyjemnością rekomendujemy ofertę serwisu Katalog Marzeń dla wszystkich podmiotów, które szukają szerokiego spectrum upominków do wyboru oraz szybkiego procesu realizacji."

Piotr Gołębiewski
Kierownik Zespołu Rzecznika Klienta BNP Paribas Bank Polska SA

"Podjęliśmy współpracę z firmą Katalog Marzeń w styczniu 2019 r przy okazji poszukiwań nagród dla naszych Pracowników. Zdecydowaliśmy się na ofertę Katalogu Marzeń ze względu na szybkość realizacji zamówienia, możliwość personalizacji nagród oraz wyjątkowo szeroki wybór atrakcji i bardzo elastyczne wykorzystanie zakupionych voucherów. Dużym atutem serwisu okazała się również prokliencka postawa i duże zaangażowanie pracowników. Z czystym sumieniem polecamy firmę Katalog Marzeń wszystkim tym, którzy poszukują oryginalnych upominków, jak również sprawnej i profesjonalnej obsługi."

Katarzyna Furmanek
Floslek

"Bogata oferta Katalogu Marzeń doskonale motywuje naszych pracowników do walki o coraz lepsze wyniki sprzedażowe. W Katalogu Marzeń znajdziecie Państwo prezenty na każdą okazję z możliwością indywidualnego dopasowania ich do obdarowanego lub z możliwością dowolnego wykorzystania przez państwa pracownika. Firma zawsze wychodzi naprzeciw naszym potrzebom, a zamówienie realizuje skrupulatnie i terminowo."

Hanna Cieślak
Specjalista ds. Marketingu i PR-CUK UBEZPIECZENIA

"Katalog Marzeń to firma na miarę dzisiejszych, wymagających konsumentów. Zarówno bogata oferta prezentów w formie przeżyć, jak i sposób ich łatwego zakupu wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy prowadzą własne firmy, doskonale wiedzą, o czym mowa. Ciekawa, rozwojowa i innowacyjna forma prezentowa, którą warto przetestować. My już to zrobiliśmy i jesteśmy zadowolenia!"

Daniel Kędzierski
CEO Fasytony.es

OBDAROWANI O REALIZACJI:

Napisz do Nas

Projekt bez tytułu (18)

Anna Mastalerczuk
New Business Manager
T: +48 533 334 710
E: amastalerczuk@katalogmarzen.pl