promocja na 14 urodziny Katalogu Marzeń

W czerwcu Katalog Marzeń obchodzi swój jubileusz. Świętujemy 14 lat spełniania marzeń! Chcemy dzielić się radością, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm.

Złóż zamówienie na minimum 5000 zł między 1 a 30 czerwca 2024 i skorzystaj z rabatu 14%. Dodatkowo, dla każdej obdarowanej przez Ciebie osoby, dorzucimy rabat 14% na jej osobiste marzenie.

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i złożysz zamówienie. Przejdź do zakładki KONTAKT, wypełnij formularz lub po prostu zadzwoń.

Regulamin promocji:

Promocja “14% na urodziny Katalogu Marzeń”. Regulamin promocji:

  1. Organizatorem promocji jest KatalogMarzeń.pl Joanna Zubik-Borucka, Tomasz Zubik spółka cywilna” z siedzibą w Warszawie kod pocztowy 03-738, przy ulicy Kijowskiej 5, NIP 521 35 37 169. 
  2. Promocja obowiązuje w dniach od 1 do 30 czerwca 2024. 
  3. Promocja dotyczy zamówień na firmę złożonych między 1 do 30 czerwca na kwotę minimum 5 000 PLN (nie licząc kosztów dostawy, płatności i opcji dodatkowych takich jak np. opakowania)
  4. Promocja obejmuje wyłącznie zamówienia na Pakiety Marzeń (z promocji wykluczone są zamówienia zawierające Gift Vouchery)
  5. Promocja polega na zastosowaniu kodu rabatowego o wartości 14% klientom spełniającym ww. warunki promocji w procesie składania zamówienia przez kontakt z Key Account Managerem
  6. Dodatkowo osoby obdarowane przez firmę otrzymują kody rabatowe o wartości 14%, które wydane zostaną drogą mailową do firmy, która korzysta z promocji.  
  7. Kody rabatowe dla obdarowanych ważne będą do 31.08.2024
  8. Zasady korzystania z kodów rabatowych opisane są na stronie https://katalogmarzen.pl/pl/kody 
  9. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem ma zastosowanie Regulamin dostępny na stronie https://katalogmarzen.pl/pl/regulamin 

Zostaw odpowiedź