Radość w pracy grupa finalistów

Lepiej nie dało się zakończyć tego letniego miesiąca. W środę 30.06.2021 spotkaliśmy się w naszym biurze z finalistami konkursu dla firm #radośćwpracy. Kto wygrał 10 000 złotych na spełnianie marzeń?

Zadanie konkursowe — co należało zrobić, aby wygrać?

Należało wybrać dowolne vouchery na przeżycia z Katalogu Marzeń i określić, w jaki sposób można wykorzystać je w swojej organizacji. Nie ograniczaliśmy kwoty, chcieliśmy zachęcić uczestników do absolutnego skupienia się na stworzeniu planu i wcieleniu go w życie. Przyjmowaliśmy zgłoszenia w dowolnej formie. Można było opisać, nagrać, przedstawić swój pomysł na zdjęciu czy prezentacji – wszystkie formy były dozwolone – i przesłać do nas swoje zgłoszenie.

Wyniki konkursu dla firm Radość w pracy

I miejsce i 10 000 złotych na spełnianie marzeń w pracy: Majorel Polska

Nagroda 500 złotych na dowolne prywatne marzenia dla zgłaszającej zwycięski pomysł: Pani Patrycja Balcerzak z Majorel Polska

II miejsce i 1000 złotych: LogicAI

III miejsce i 1000 złotych: Ninja Park Jumpownia

Serdecznie gratulujemy laureatom, a pozostałych zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu!

Wywiad z Patrycją Balcerzak z Majorel Polska, która przesłała zwycięskie zgłoszenie

Pani Patrycja Balcerzak przygotowała zgłoszenie firmy Majorel Polska i przesłała je już na początku trwania konkursu. Zadaliśmy Jej kilka pytań! Sami zobaczcie, jak pozytywnie ocenia udział w konkursie. Jej słowa na pewno pomogą Ci podjąć decyzję o udziale w kolejnej edycji konkursu #radośćwpracy. Cały wywiad przeczytasz na naszym LinkedInie.

Kolejna edycja konkursu dla firm

Chcesz dostać powiadomienie o kolejnej edycji konkursu dla firm? Zapisz się na Radość w pracy i nie przegap szansy na nagrodę finansową i spełnianie marzeń dla Twojej firmy!

Partnerzy medialni konkursu Radość w pracy

Wieść o konkursie nie dotarłaby do tak wielu osób, gdyby nie nasi Partnerzy Medialni:

Dziękujemy za wsparcie Bieg Firmowy, Brief, HR Business Partner, Korpo Voice, Manager24.pl, Marketer+, Menedżer Produkcji, Nowa Sprzedaż!

Finał konkursu #radośćwpracy 2021 — znamy zwycięzców I edycji!

Klaudia Bogusz

Content Specialist

Moje największe miłości to podróże, jedzenie i… jedzenie. Lubię aktywnie spędzać czas i tylko dlatego mieszczę się jeszcze w drzwiach do biura. W wolnych chwilach czytam, piszę i generuję nowe pokłady pozytywnej energii podczas górskich wędrówek.