KONKURS

Wygraj 5 000 złotych na marzenia
pracowników Twojej firmy!

Do końca przyjmowania zgłoszeń pozostało:

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do edycji 2021. Wyniki opublikujemy w naszych mediach społecznościowych 30.06.2021. Finaliści zostaną powiadomieni o zaproszeniu na galę finałową do 11.06.2021 drogą mailową. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! 🙂

Brakuje Ci pomysłów na motywację lub docenienie pracowników? Budżet na prezenty dla pracowników jest za mały, a Ty chciałbyś w końcu pozytywnie ich zaskoczyć?

Chcesz zaprojektować program wsparcia sprzedaży, ale nie wiesz, jakie nagrody wybrać? A może to już czas na nieszablonową integrację w nagrodę za dobre wyniki Twoich pracowników?

Wybierz dowolne vouchery z oferty Katalogu Marzeń i pokaż nam, jak wykorzystasz je w Twojej organizacji. Zgłoś swoją firmę i wygraj 10 000 złotych na realizację Waszych marzeń. Jeśli Twoje zgłoszenie otrzyma Nagrodę Główną, Ty dostaniesz dodatkowy Gift Voucher 500 zł na realizację prywatnego marzenia

Do końca przyjmowania zgłoszeń pozostało:

00

DNI

00

GODZIN

00

MINUT

00

SEKUND

Zrób zdjęcie lub filmik i wygraj 5000 zł!

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń

Puść wodze fantazji i stwórz film lub zdjęcie. Pokaż, jak zrealizowalibyście dowolną atrakcję z Katalogu Marzeń ze znajomymi z pracy. Marzycie o SPA? Wrzućcie ogórki na oczy i zróbcie zdjęcie! Marzy Wam się jazda off-road? Zbudujcie prowizoryczny tor w biurze i nagrajcie to! Pracujecie zdalnie? Nie ma problemu, nagrajcie warsztaty kulinarne organizowane przez Zooma! Do wygrania są 3 nagrody (5000/3000/2000) plus dodatkowe 10%, które trafia do zgłaszającego.

Edycja 2022 konkursu #radośćwpracy jest zamknięta. Zostaw nam swój adres mailowy w formularzu poniżej.
Przypomnimy Ci o kolejnej szansie na wygraną!

ZASADY KONKURSU

Cel konkursu

Chcemy promować ideę radości w miejscu pracy poprzez promowanie kultury doceniania oraz zachęcanie do kreatywnego podejścia do motywowania i integrowania pracowników.

Co zwiększa szanse na wygraną?

Kreatywność pomysłu, kompletność zgłoszenia (wytyczne). Będziemy także zwracać uwagę na jakość zgłoszenia i to ile energii w nie zaangażujecie. Nagrajcie film lub zróbcie zdjęcia!

Kto może wziąć udział w konkursie?

Każda firma, która zatrudnia co najmniej jednego pracownika! Jedna osoba może przesłać jedno zgłoszenie. Pomysł na wykorzystanie voucherów może obejmować dowolną liczbę osób. Z jednej firmy może wpłynąć dowolna ilość unikatowych zgłoszeń (zgłaszana przez różnych Uczestników).

Wyłonienie zwycięzcy

Ze wszystkich zgłoszeń zostaną wybrane 3 najlepsze pomysły. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi podczas gali finałowej w czerwcu 2022 r.

Jak wypełnić formularz zgłoszeniowy?

Zapoznaj się z oczekiwaniami co do zawartości zgłoszenia. Przygotuj zdjęcie, serię zdjęć, GIFa lub film, na którym pokażesz, jak wyglądałaby realizacja wybranej atrakcji z naszej oferty w Waszym zespole. Nie mamy w ofercie atrakcji, o której marzycie? Mało prawdopodobne, ale… Wymyślcie ją i pokażcie nam! Opublikuj Wasze dzieło w publicznym poście na LinkedIn, Facebooku lub Instagramie (preferujemy LinkedIn). Dodaj hashtagi #KatalogMarzeń oraz #Radośćwpracy. Wypełnij formularz, umieść w nim link do opublikowanego postu i czekaj na wyniki!

SZANSA NA WYGRANĄ JUŻ W MAJU 2022

ZGŁOŚ SWÓJ POMYSŁ

ZAKOŃCZYLIŚMY PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ

Praca konkursowa gotowa? Zgłoś się już teraz 🙂

Potrzebujesz więcej czasu? Zostaw swój adres email, przypomnimy Ci o przesłaniu zgłoszenia!

Poinformować Cię o kolejnej edycji? 🙂

Zostaw swój adres e-mail. Wyślemy do Ciebie tylko informacje związane z konkursem.

  JAK PRZYGOTOWAĆ PRACĘ KONKURSOWĄ?

  1. Wejdź na www.katalogmarzen.pl i przejrzyj naszą ofertę atrakcji. Wybierz tę lub te, które chciał_byś zrealizować ze swoim zespołem. Nie ma żadnych ograniczeń! Nie znalazł_ś tego, co Was interesuje? Wymyśl własną atrakcję i ją pokaż!

  2. Pokaż nam, jak będziecie realizować wybrane atrakcje. Marzycie o dniu SPA? Wrzućcie ogórki na oczy, wyciągnijcie nogi na biurka i odprężcie się! Po głowie chodzi Wam wspólne wspinanie? A może degustacja wina? Pokażcie na zdjęciu lub filmie jak wyobrażacie sobie ich wspólną realizację!

  3. Udostępnij przygotowany materiał w publicznym poście na LinkedIn, Facebooku lub Instagramie. Nie ma znaczenia, czy post będzie opublikowany z Twojego prywatnego, czy z firmowego konta. Dodaj hashtagi: #KatalogMarzeń #radośćwpracy. Skopiuj link do postu i wklej go do poniższego formularza zgłoszeniowego.

  Ważne: nie ogranicza Cię żaden budżet. Puść wodze fantazji! Poza konkretami lubimy także kreatywność i odwagę! 🙂 Jeśli staniecie na podium, możecie wykorzystać nagrodę na opisany projekt lub na inne atrakcje niż te, które pokażecie w zgłoszeniu konkursowym. Jeśli Wasz pomysł otrzyma nagrodę, Ty dostaniesz dodatkowe 500 zł na własne marzenie!

  To tyle, powodzenia! 🙂

  NAGRODY

  3 000 zł dla firmy

  + Gift Voucher 300 zł
  dla osoby zgłaszającej

  II MIEJSCE

  5 000 zł dla firmy

  + Gift Voucher 500 zł
  dla osoby zgłaszającej

  I
  MIEJSCE

  2 000 zł dla firmy

  + Gift Voucher 200 zł
  dla osoby zgłaszającej

  III MIEJSCE

  1

  5 000 zł dla firmy + Gift Voucher 500 zł dla osoby zgłaszającej

  2

  3 000 zł dla firmy + Gift Voucher 300 zł dla osoby zgłaszającej

  3

  2 000 zł dla firmy + Gift Voucher 200 zł dla osoby zgłaszającej

  Kwoty do wydania w serwisie KatalogMarzeń.pl na dowolne atrakcje

  5 000 zł w Katalogu Marzeń to na przykład…

  3 loty balonem jako nagroda w programie wsparcia sprzedaży

  5 weekendów SPA poza miastem jako nagroda dla najlepszego pracownika roku

  35 voucherów na sushi z dostawą do domu w ramach umilenia pracownikom dnia : )

  Jazda off road dla 66 osób w ramach integracji

  warsztaty z tworzenia lasu w słoiku, gokarty, skoki ze spadochronem, loty widokowe, masaże, kolacje, wycieczki . . .
  . . .sami zdecydujcie, na co wymienicie Wasze 5 000 złotych. My dajemy kasę, Wy spełniacie marzenia!

  TERMINY

  31.05.2022
  Koniec przyjmowania zgłoszeń

  3.06.2022
  Wyłonienie 3 finalistów

  8 CZERWCA 2022
  Gala finałowa i wręczenie nagród

  FINALIŚCI EDYCJI 2022

  I MIEJSCE — GRUPA TOPEX

  Zobacz zwycięskie zgłoszenie!

  II MIEJSCE — SKY CAMP

  Sprawdź pomysł, który doceniliśmy drugim miejscem

  III MIEJSCE — APEXNET

  Musisz zobaczyć zgłoszenie, które zgarnęło trzecie miejsce na podium!

  Czekamy na Twoje zgłoszenie!

  PARTNERZY KONKURSU

  ORGANIZATOR KONKURSU – KATALOG MARZEŃ

  Katalog Marzeń istnieje, aby spełniać marzenia. Od 12 lat wcielamy się w rolę specjalistów od spełniania marzeń Twoich i Twoich bliskich.

  Dla nas liczy się Być, a nie mieć, dlatego oferujemy ponad 6500 pomysłów na prezenty w formie przeżyć. Wśród nich loty balonem, skoki spadochronowe, off road, gokarty, warsztaty językowe, wycieczki zagraniczne, nurkowanie, wspinaczka…

  Co roku organizujemy akcję #ChcęToPrzeżyć, w której każdy może indywidualnie testować nasze atrakcje bez płacenia za nie. Teraz dajemy taką możliwość firmom! Zgłoś swój pomysł na wykorzystanie voucherów na przeżycia w Twojej organizacji i zgarnij 5 000 złotych na spełnienie Waszych marzeń.

  Chcesz lepiej nas poznać? Tutaj znajdziesz więcej informacji o Katalogu Marzeń.

  Copyright © 2022 Katalog Marzeń