Chcesz wybrać najlepsze prezenty od firmy?

lub

Wierzymy w Siłę
Dobrych Emocji w Biznesie

WYZWANIE: Jak zmotywować, zwiększyć lojalność, docenić, zaangażować pracowników, partnerów biznesowych, klientów?

ODPOWIEDŹ: Spełniaj marzenia! Spraw, aby na ich twarzach zagościł uśmiech 🙂 Wykorzystaj do tego vouchery na niezwykłe atrakcje: podniebny lot szybowcem, ekstremalną jazdę off road, relaksujące popołudnie w SPA i ponad 6500 innych!

O KATALOGU MARZEŃ Z PERSPEKTYWY BIZNESU:

11 lat na rynku

Dzięki latom doświadczenia i ponad 2000 zrealizowanych projektów B2B rozumiemy biznes, wiemy, co działa a co nie przynosi rezultatów.

6500 atrakcji

Oferujemy największą różnorodność atrakcji – ponad 6500 wariantów i najwięcej lokalizacji – ponad 80 miast. Oferta jest stale rozbudowywana.

900 partnerów

Vouchery Katalogu Marzeń są realizowane poprzez sieć blisko 900 firm: SPA, restauracji, teatrów, parków rozrywki, aeroklubów, etc. – ekspertów w swoich dziedzinach.

Personalizacja i branding

Nasze produkty możemy dostosować do wymagań marki na kilka sposobów: od nadruku logo, poprzez dostosowanie wyglądu całego vouchera, po dedykowane opakowanie.

Szybkość działania

Czasem prezent jest potrzebny „na już”. Rozumiemy to. Realizujemy zamówienia B2B nawet w ciągu jednego dnia roboczego.

Jakość obsługi i zadowoleni klienci

Uśmiech na twarzy naszych klientów i obdarowanych to nasz główny cel. Chcemy budzić radość i wywoływać pozytywne emocje! Wygląda na to, że dajemy radę: wg ocen ceneo i opinii google 99% klientów jest zadowolonych, a 95% deklaruje gotowość polecania nas. Dziękujemy!!

OBDAROWANI O REALIZACJI MARZEŃ

KLIENCI O WSPÓŁPRACY Z NAMI

Zapraszam do kontaktu

  • Anna Mastalerczuk
  • New Business Manager
  • T: +48 533 334 710
  • E: amastalerczuk@katalogmarzen.pl