CASE STUDY

UNIWERSALNE NAGRODY
DLA PRACOWNIKÓW

W JAKI SPOSÓB VOUCHERY KREUJĄ WYJĄTKOWE PRZEŻYCIA PRACOWNIKÓW MANPOWERGROUP?

O FIRMIE

ManpowerGroup to firma doradztwa personalnego z ponad 70-letnią historią na całym świecie, dostarczająca innowacyjne rozwiązania dla rynku pracy. Organizacja działa w Polsce już od ponad 20 lat, z sukcesami wspiera swoich klientów w realizacji usług z zakresu HR, a także rozwoju talentów. 

Firma zatrudnia około 1000 osób w całej Polsce, jak podkreśla, to właśnie ludzie stanowią jedną
z największych wartości firmy. ManpowerGroup swój sukces przypisuje pracownikom, których profesjonalizm oraz zaangażowanie codziennie umacniają pozycję lidera rynku pracy. To właśnie dzięki nim ManpowerGroup rozwija się tak prężnie w naszym kraju.

DLA KOGO POWSTAŁ PROJEKT?

Vouchery Katalogu Marzeń zostały nagrodami dla pracowników ManpowerGroup w całej Polsce.  

WYZWANIA

Atrakcyjny, uniwersalny upominek dla pracowników z możliwością wykorzystania go na terenie całej Polski. Nagrody miały zastąpić również upominki materialne, takie jak np. gadżety marketingowe.

Żółta strzałka z przerywaną linią

KRYTERIA

Dla firmy ważne było, by upominki były:

 • Uniwersalne: tak by można było wykorzystać je w różnorodnych projektach oraz zrealizować nagrodę niezależnie od miejsca zamieszkania.
 • Elastyczne: dające duży wybór indywidualnego wykorzystania w ramach różnych kategorii.
 • Zgodne ze strategią firmy: dawały możliwość przeżycia nowych doświadczeń, wykorzystania czasu wolnego w sposób atrakcyjny dla obdarowanego.
Żółta strzałka z przerywaną linią

ROZWIĄZANIE

Karty podarunkowe na wyjątkowe przeżycia z oferty Katalogu Marzeń. Współpraca ta pozwoliła na elastyczne dopasowanie wartości voucherów, możliwość wyboru sposobu ich wykorzystania oraz kreowanie niezapomnianych wspomnień dla pracowników ManpowerGroup.

WIĘCEJ O KARCIE PODARUNKOWEJ

OPINIA O WSPÓŁPRACY

Cudzysłów żółty

Serdecznie polecamy współpracę z Katalogiem Marzeń, który wyróżnia się nie tylko bogatą ofertą różnorodnych atrakcji, ale także profesjonalizmem, elastycznością i szybkością obsługi zamówień. Konsultanci są zawsze gotowi rozwiązać wszelkie wątpliwości, odpowiedzą na pytania i zapewniają wsparcie na każdym etapie.

Dzięki współpracy, wraz z podarowaniem vouchera dajemy naszym pracownikom możliwość spędzenia wolnego czasu w niecodzienny sposób, jak np. kolacja w ciemności, przejażdżka Ferrari, czy lot ze spadochronem. Wierzymy, że te wyjątkowe chwile dostarczają niesamowitych emocji.

WYKORZYSTAJ PREZENTY DO ROZWIJANIA SWOJEGO BIZNESU

Pomogę Ci wybrać najlepsze prezenty dla Twoich pracowników, klientów i partnerów biznesowych.

Zapraszam do kontaktu

Anna Mastalerczuk
 • Anna Mastalerczuk
 • Key Account Manager
 • T: +48 533 334 710
 • E: amastalerczuk@katalogmarzen.pl

  * pole obowiązkowe


  Chcesz wybrać najlepsze prezenty od firmy?

  lub