Asseco

Chcesz wybrać najlepsze prezenty od firmy?

lub

Prezent dla pracownika na święta od Asseco Data Systems

PREZENT DLA PRACOWNIKA NA ŚWIĘTA

Zobacz, jak firma Asseco Data Systems spełniła marzenia pracowników w ramach prezentów na Boże Narodzenie

KONTEKST

Asseco Data Systems S.A. powstała w 2016 roku. Dzisiaj to polski gigant IT o międzynarodowej skali działania. ADS produkuje i rozwija oprogramowanie, dostarcza produkty i usługi bazujące na oprogramowaniu własnym oraz firm trzecich, a także rozwiązania infrastruktury teleinformatycznej, rozwiązania dla inteligentnych miast i budynków, oferuje centra danych, szkolenia i systemy zarządzania kapitałem ludzkim, specjalizuje się także w usługach bezpieczeństwa i zaufania danych oraz komunikacji masowej. To również pracodawca zatrudniający blisko 1000 osób w Polsce.

W tym case study zobaczysz, jak firma Asseco wykorzystała vouchery na przeżycia i pomogła swoim pracownikom spełnić marzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia.

NASZA ROLA

Zawodowo spełniamy marzenia. Aktywnie wspieramy sferę biznesu przygotowując dedykowane oferty voucherów na przeżycia dla firm.

Naszymi zadaniami podczas współpracy z Asseco Data Systems S.A. były:

Doradztwo prezentowe

Personalizacja voucherów

Obsługa rezerwacji atrakcji

Logistyka

WYZWANIE

Przedstawiciele Asseco Data Systems S.A. poszukiwali uznaniowych prezentów świątecznych, które wyróżnią się od upominków wręczanych w poprzednich latach oraz rozwiązania, które zastąpi spotkania stacjonarne w czasie pandemii. Firma przywiązuje wagę do spotkań na żywo, jednak ze względu na bezpieczeństwo współpracowników są one obecnie ograniczanie.

ZAŁOŻENIA?

Zespół Asseco DS tworzy blisko 1000 osób. Obdarowanymi mieli być głównie pracownicy i partnerzy biznesowi, zarówno kobiety i mężczyźni, mieszkający w Warszawie, Łodzi, Trójmieście i Szczecinie. Obdarowani to osoby pracujące w obszarze administracji terenowej i zarządzania kapitałem ludzkim. Projekt był komunikowany wewnętrznie (mailing, intranet, spotkanie z managementem). Organizatorom zależało na uniwersalności nagrody, która spodoba się pracownikom o różnych zainteresowaniach, a także na uniknięciu problemów logistycznych i dystrybucji prezentów w formie elektronicznej.

JAK DO TEGO PODESZLIŚMY?

Chcieliśmy zagwarantować obdarowanym szeroki wybór atrakcji i możliwość ich realizacji w różnych miastach w Polsce.

ROZWIĄZANIE

Vouchery na przeżycia okazały się dobrą alternatywą dla spotkań firmowych na żywo i zostały dobrze przyjęte przez wszystkich zainteresowanych. Karty prezentowe Katalogu Marzeń stanowiły alternatywę dla koszy, dla wyzwań logistycznych — poprzez opcję dostarczenia prezentów online — a także rozwiązały kłopot z ofertą dla różnych grup wiekowych, gdyż każdy może znaleźć coś dla siebie spośród szerokiej oferty Katalogu Marzeń. Przedstawiciele Asseco zdecydowali się na karty kwotowe o ustalonym nominale. To sugestia dla pracowników, żeby sami wybrali ze strony atrakcje, które preferują i spełnili je w dogodnym dla siebie momencie i lokalizacji. Pracownicy oprócz Gift Vouchera otrzymali dodatkowe upominki świąteczne wysłane im prosto do domu.

GIFT VOUCHER

Gift Voucher to karta podarunkowa, której nominał można dowolnie ustalić w zależności od budżetu. Obdarowany ma pełną swobodę w wyborze atrakcji, na którą wymieni swoją kartę. Może wykorzystać ją na spełnienie jednego droższego marzenia lub użyć jej wielokrotnie nieco tańsze przyjemności. Można wymienić go na atrakcje w kilkuset lokalizacjach w Polsce, a na realizację vouchera obdarowany pracownik ma aż 2 lata.

REZULTATY

Pracownicy i partnerzy biznesowi Asseco Data Systems S.A otrzymali prezenty świąteczne w formie PDF, co pozwoliło uniknąć komplikacji logistycznych i nie obciąża środowiska naturalnego. Prezent może wykorzystać każdy z obdarowanych, bez względu na miasto, w którym mieszka i pracuje. Gift Vouchery miały wartość kilkuset złotych. Dzięki kartom podarunkowym zwycięzcy sami mogą decydować, czy wolą wykorzystać je na rodzinny weekend za miastem, romantyczną kolację, przejazd luksusowym autem po torze, warsztaty kulinarne ze znajomymi czy cokolwiek innego z ponad 6500 propozycji.

PODSUMOWANIE

320 obdarowanych osób

Ponad 6500 zróżnicowanych atrakcji do wyboru

Możliwość zrealizowania atrakcji w całej Polsce

Znaczący rabat na całe zamówienie biznesowe — zapytaj nas o ofertę >>

Błyskawiczna realizacja zamówienia

Dostawa prezentów online w PDF

Vouchery zostały dobrze przyjęte, prezent spełnił oczekiwania i był dostosowany do indywidualnych preferencji obdarowanych. Jeśli chodzi o obsługę, to współpraca przebiegła wzorcowo, kontakt był wyważony i towarzyszyło mu wsparcie i doradztwo w temacie.

Karolina Szykuła-Wróblewska, HR Business Partner, Asseco Data Systems S.A.

Dlaczego Asseco Data System zdecydowali się na współpracę z Katalogiem Marzeń?

Czynniki decydujące według Asseco:

Satysfakcjonująca cena

Szybkość realizacji zamówienia

Możliwość dopasowania prezentów do indywidualnych potrzeb pracowników

Przejęcie logistyki i dodatkowych zadań, które w grudniu znacznie odciążają pracę Project Managera Asseco

Dodatkowo:

Nawet 2 lata na zrealizowanie prezentu

Możliwość wybrania różnych wartości Gift Vouchera w jednym zamówieniu

Branding voucherów na potrzeby firmy

Logistyka i rezerwacja atrakcji po stronie Katalogu Marzeń

Pracownicy sami mogą zdecydować o wyborze atrakcji: relaksujące, ekscytujące, rodzinne, dla dwojga, edukacja, rozrywka, sport, motoryzacja i więcej!

Wartość voucherów jest oceniana przez obdarowanych wyżej niż wynosi ich wartość rzeczywista.

Stosunek jakości do ceny

VOUCHERY NA PRZEŻYCIA W BIZNESIE

Vouchery na przeżycia mogą być wykorzystane w biznesie na wiele sposobów. Sprawdzają się nie tylko jako prezenty świąteczne, ale też jako podarunki na jubileusze, nagrody w konkursach i programach motywacyjnych czy prezenty dla partnerów biznesowych i klientów.

Zobacz, jak inne firmy wykorzystały vouchery na przeżycia. Przygotowaliśmy dla Ciebie inspiracje na to, jak vouchery na przeżycia mogą pomóc w Twoim biznesie

RAPORT PREZENTOWY

Kto najlepiej wie, jakie prezenty chcą dostawać pracownicy? Oni sami. Przeprowadziliśmy badanie, w którym pytamy pracowników o ich preferencje prezentowe.

Pobierz raport i zobacz, czym kierować się przy wyborze kolejnych prezentów dla Twojego zespołu.

Vouchery na przeżycia w innych obszarach biznesu

POMOGĘ CI WYBRAĆ NAJLEPSZE PREZENTY

dla pracowników, klientów i partnerów biznesowych

Napisz lub zadzwoń

Anna Mastalerczuk
  • Anna Mastalerczuk
  • New Business Manager
  • T: +48 533 334 710
  • E: amastalerczuk@katalogmarzen.pl

    * pole obowiązkowe