Chcesz wybrać najlepsze prezenty od firmy?

lub

Case study wykorzystania voucherów na przeżycia
w loterii Raffaello

KONTEKST

Kto z nas nie zna smaku kruchego, migdałowego serca w aksamitnym kremie, otulonego płatkami kokosa? Od razu do głowy przychodzi “Raffaello”.

W tym case study zobaczycie Państwo, jak vouchery na przeżycia zostały wykorzystane jako nagrody w loterii Raffaello „Marzenia pełne słońca”.

NASZA ROLA

Jesteśmy na rynku od 12 lat. Aktywnie wspieramy biznes,
przygotowując oferty voucherów na przeżycia dla firm.

Podczas tworzenia nagród do loterii, wspieraliśmy:

Logistyką

Personalizacją zamówienia

Doradztwem w wyborze formy prezentów

Obsługą rezerwacji atrakcji

WYZWANIE

W loteriach i konkursach nagroda stanowi niezwykle ważny element. To od niej często zależy, czy zgłoszą się chętni do udziału w promocji. Autorzy loterii Raffaello „Marzenia pełne słońca” poszukiwali najlepszej formy nagrody I stopnia, która będzie nieszablonowa i wizerunkowa, a na dodatek wpasuje się w koncepcję towarzyszącą loterii: spełnianie marzeń! Nagroda miała mieć wysoką wartość postrzeganą, ale rozsądną cenę, która pozwoli nagrodzić wiele osób.

JAKIE BYŁY ZAŁOŻENIA?

Grupa targetowa projektu to kobiety i mężczyźni mieszkający w całej Polsce. To osoby mieszkające w małych i dużych miastach rozsianych po całym kraju. Zaplanowane zostało 400 nagród I stopnia.

JAK DO TEGO PODESZLIŚMY?

Powstała loteria Raffaello “Marzenia pełne słońca”. Zaproponowaliśmy rozwiązanie, które nie ogranicza się do jednej konkretnej nagrody, ale gwarantuje zwycięzcom możliwość wyboru.

ROZWIĄZANIE

Autorzy loterii Raffaello „Marzenia pełne słońca” wybrali Gift Vouchery o wartości 200 złotych każdy. Takich nagród było w puli aż 400. Dzięki temu prawdopodobieństwo wygranej znacznie wzrosło, a potencjalni uczestnicy chętniej wzięli udział w loterii.

GIFT VOUCHER

Gift Voucher to karta podarunkowa, bon kwotowy, który można wykorzystać wielokrotnie lub jednorazowo w Katalogu Marzeń. Wartość karty dopasowuje się indywidualnie do budżetu. Nagrodzony ma aż 12 miesięcy na wykorzystanie Gift Vouchera na dowolne atrakcje. Sam decyduje kiedy i w jakim mieście zrealizuje nagrodę.

raffaello loteria nagrody w konkursie katalog marzeń

REZULTATY

400 nagród. Otwarta forma Gift Vouchera gwarantuje elastyczność wyboru marzeń do zrealizowania. Nagrodzeni sami decydują, czy wymienią kartę podarunkową na lot szybowcem we Wrocławiu, romantyczną kolację w Poznaniu, degustację win z sommelierem w Warszawie czy wizytę w teatrze w Krakowie.

PODSUMOWANIE

400 nagród

6500 zróżnicowanych atrakcji do wyboru

Setki spełnionych indywidualnych marzeń pracowników

Błyskawiczna realizacja zamówienia

Katalog Marzeń: W jaki sposób nasza usługa sprostała wyzwaniu, przed jakim Państwo stanęli?

Elżbieta Ignaczak, Account Director: Umożliwiła uzyskanie atrakcyjnej ilości nagród z możliwością dopasowania się do wymagań laureatów loterii co do miejsca, czasu i wymarzonej atrakcji.

Dlaczego vouchery na przeżycia od Katalogu Marzeń zostały wybrane na nagrody?

Elastyczna forma nagrody odpowiada grupie targetowej złożonej z osób w różnym wieku, mieszkających w różnych częściach Polski

Elastyczność wyboru atrakcji gwarantuje realizację nagrody nawet w trakcie lockdownu – dostępnych jest wiele atrakcji bez wychodzenia z domu

Istnieje możliwość dopasowania wartości voucherów do budżetu projektowego

Serwis oferuje ponad 6500 różnych atrakcji do wyboru

Jesteśmy zaufanym i profesjonalnym dostawcą

Gift Voucher o każdej wartości może być wielokrotnie wykorzystany przez właściciela

Realizujemy atrakcje w całej Polsce

Posiadacze Gift Voucherów mają aż 2 lata na wykorzystanie kart

Wartość Gift Vouchera jest postrzegana przez obdarowanych jako większa niż rzeczywista

VOUCHERY NA PRZEŻYCIA W BIZNESIE

Vouchery na przeżycia mogą być wykorzystane w biznesie na wiele sposobów. Pełnią funkcję nagród w konkursach, są elementem programów wsparcia sprzedaży. Bardzo często firmy wykorzystują je jako prezenty dla pracowników na Boże Narodzenie. Wiele firm przeznacza na nie środki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Zobacz jak inne firmy wykorzystały vouchery na przeżycia w swojej działalność i sprawdź kilkanaście inspiracji na to, jak mogą pomóc w Twoim biznesie.

WSPARCIE SPRZEDAŻY

Przygotowaliśmy ogromną dawkę wiedzy na temat tworzenia, wdrażania i użyteczności programów wsparcia sprzedaży. Pobierz darmowy raport Programy Wsparcia Sprzedaży okiem twórców, uczestników i ekspertów.

Czeka na Ciebie bonus! W raporcie znajdziesz poradnik jak przygotować program wsparcia sprzedaży krok po kroku.

Świadomie wspieraj sprzedaż w Twojej organizacji i dostrzegaj wymierne korzyści.

POMOGĘ CI WYBRAĆ NAJLEPSZE PREZENTY

dla klientów, partnerów biznesowych i dla pracowników

Napisz lub zadzwoń

Anna Mastalerczuk
  • Anna Mastalerczuk
  • New Business Manager
  • T: +48 533 334 710
  • E: amastalerczuk@katalogmarzen.pl

    * pole obowiązkowe