Chcesz wybrać najlepsze prezenty od firmy?

lub

CASE STUDY
WSPARCIE
SPRZEDAŻY

KONTEKST

Unilink to największa w Polsce Multiagencja Ubezpieczeniowa. Oferuje najszerszy wybór polis w Towarzystwach Ubezpieczeniowych obecnych na polskim rynku — ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, firmowe, indywidualne i grupowe na życie, NNW. Współpracuje z ponad 14 000 Agentów w całej Polsce.

W tym case study zobaczycie Państwo jak Grupa Unilink wykorzystała vouchery na przeżycia jako nagrody w konkursie sprzedażowym dla agentów ubezpieczeniowych.

NASZA ROLA

Jesteśmy na rynku od 12 lat. Aktywnie wspieramy biznes,
przygotowując oferty voucherów na przeżycia dla firm.

We współpracy z Unilink zajęliśmy się:

Doradztwem w wyborze formy prezentów

Personalizacją zamówienia

Obsługą rezerwacji atrakcji

Logistyką

WYZWANIE

Programy wsparcia sprzedaży to określone w czasie akcje o jasno sprecyzowanych zasadach, które mają motywować siły sprzedaży do osiągania założonych wyników handlowych. Elementem motywacyjnym bardzo często są nagrody dla najlepszych handlowców. Grupa Unilink poszukiwała najlepszej formy nagrody dla wyróżniających się agentów w całej Polsce. Ze względu na pandemię dotychczasowe nagrody w postaci eventów czy wyjazdów zagranicznych nie mogły się odbyć. Organizatorom projektu zależało na nagrodach z efektem WOW!

JAKIE BYŁY ZAŁOŻENIA?

Projekt był skierowany do sieci sprzedaży skupiającej tysiące agentów ubezpieczeniowych w przedziale wiekowym 40-50 lat. To osoby mieszkające w małych i dużych miastach rozsianych po całej Polsce. Nagrodzonych zostało 130 osób. Firma Unilink poszukiwała powiewu świeżości – nowego rozwiązania, które dobrze współgra z komunikacją. Nie chcieli decydować się na najprostszą nagrodę pieniężną, która jest standardem w branży.

JAK DO TEGO PODESZLIŚMY?

Firma Unilink stworzyła dedykowany projekt „101 marzeń z Generali”. Zaproponowaliśmy rozwiązanie, które nie ogranicza się do jednej konkretnej nagrody, ale gwarantuje zwycięzcom możliwość wyboru.

ROZWIĄZANIE

Grupa Unilink wdrożyła dedykowany projekt „101 marzeń z Generali”. Agenci mogli wziąć udział w konkursie sprzedażowym, po którym tworzony był ranking najlepszych uczestników. Na podstawie rankingu zostały przyznane nagrody w postaci voucherów kwotowych do serwisu Katalog Marzeń.

GIFT VOUCHER

Gift Voucher to karta podarunkowa, bon kwotowy, który można wykorzystać wielokrotnie lub jednorazowo w Katalogu Marzeń. Wartość karty dopasowuje się indywidualnie do budżetu. Nagrodzony ma aż 12 miesięcy na wykorzystanie Gift Vouchera na dowolne atrakcje. Sam decyduje kiedy i w jakim mieście zrealizuje nagrodę.

nagrody-dla-handlowcow-konkurs-wsparcie-sprzedazy-unilink-case-study

REZULTATY

Nagrodzonych zostało 130 agentów ubezpieczeniowych. Nagrody spotkały się z uznaniem agentów. Otwarta forma Gift Vouchera gwarantuje nie tylko zróżnicowanie kwotowe dopasowane do wyników rankingu, ale też elastyczność wyboru marzeń do zrealizowania. Agenci sami decydowali, czy wymienią kartę podarunkową na skok na bungee w Warszawie, rodzinną przygodę w pokoju zagadek czy romantyczną kolację w Poznaniu.

PODSUMOWANIE

130 nagrodzonych osób

6500 zróżnicowanych atrakcji do wyboru

Setki spełnionych indywidualnych marzeń pracowników

Błyskawiczna realizacja zamówienia

Katalog Marzeń: W jaki sposób nasza usługa rozwiązała napotkaną sytuację?

Monika Kaczmarczyk, Koordynator ds. Współpracy z Partnerami Strategicznymi. Departament Współpracy z Partnerami Strategicznymi Unilink: Najlepsi agenci otrzymali Gift Vouchery, które każdy może wykorzystać według własnych upodobań. Dzięki voucherom możemy być spokojni, że nawet w trakcie pandemii obdarowani wykorzystają swoje nagrody ze względu na szerokość oferty, elastyczność terminu i miejsca realizacji.

1 forma nagrody odpowiada grupie agentów w różnym wieku, mieszkających w różnych częściach Polski

Elastyczność wyboru atrakcji gwarantuje realizację nagrody nawet w trakcie lockdownu – dostępnych jest wiele atrakcji bez wychodzenia z domu

Możliwość dopasowania do budżetu projektowego

Niemal 6500 atrakcji do wyboru

Nawet do 2 lat na zrealizowanie wybranych atrakcji

Karty podarunkowe o zróżnicowanej wartości w jednym
zamówieniu

Zaufany i profesjonalny dostawca

Możliwość wielokrotnego użycia Gift Vouchera

Realizacja w kilkudziesięciu lokalizacjach w całej Polsce

Wartościowa nagroda zachęcająca do spełniania marzeń w kontrze do nagrody finansowej

Vouchery na przeżycia to możliwość docenienia pracowników i spełnienia ich marzeń! Zobacz ich radość podczas realizacji!

VOUCHERY NA PRZEŻYCIA W BIZNESIE

Vouchery na przeżycia mogą być wykorzystane w biznesie na wiele sposobów. Pełnią funkcję nagród w konkursach, są elementem programów wsparcia sprzedaży. Bardzo często firmy wykorzystują je jako prezent świąteczny dla pracownika.

Zobacz jak inne firmy wykorzystały vouchery na przeżycia w swojej działalność i sprawdź kilkanaście inspiracji na to, jak mogą pomóc w Twoim biznesie.

WSPARCIE SPRZEDAŻY

Przygotowaliśmy ogromną dawkę wiedzy na temat tworzenia, wdrażania i użyteczności programów wsparcia sprzedaży. Pobierz darmowy raport Programy Wsparcia Sprzedaży okiem twórców, uczestników i ekspertów.

Czeka na Ciebie bonus! W raporcie znajdziesz poradnik jak przygotować program wsparcia sprzedaży krok po kroku.

Świadomie wspieraj sprzedaż w Twojej organizacji i dostrzegaj wymierne korzyści.

POMOGĘ CI WYBRAĆ NAJLEPSZE PREZENTY

dla pracowników, klientów i partnerów biznesowych

Zapraszam do kontaktu

Anna Mastalerczuk
  • Anna Mastalerczuk
  • New Business Manager
  • T: +48 533 334 710
  • E: amastalerczuk@katalogmarzen.pl

    * pole obowiązkowe