O Nas

W Katalogu Marzeń wierzymy, że w biznesie najważniejsze są relacje oraz, że szczęście jest pochodną tego, jak spędzamy czas - a nie liczby rzeczy, które posiadamy.

Naszym mottem są słowa pisarki Mai Angelou: "Ludzie zapomną o tym, co im powiedziałeś, ludzie zapomną o tym, co dla nich zrobiłeś, ale nie zapomną tego, jak poczuli się dzięki Tobie."

Jesteśmy przekonani, że siła prezentów w postaci przeżyć tkwi w tym, że pozwalają na spełnianie marzeń i doświadczanie pozytywnych emocji.

Z naszych badań wynika, że w dzisiejszym zabieganym świecie pracownicy marzą o spędzaniu czasu w ciekawy sposób, o realizacji swoich hobby, o zdobywaniu nowych umiejętności, doświadczaniu adrenaliny i ekstremalnych wrażeń, ale także o spokoju i relaksie. Oferta Katalogu Marzeń odpowiada na te potrzeby.

O Nas

CO JEST DLA NAS WAŻNE?

O Nas
 • Działamy w oparciu o wartości: partnerstwo, szacunek, transparentność, pozytywne nastawienie, jakość. To nie są dla nas puste słowa.
 • Znajduje to odzwierciedlenie w ocenach: wg Ceneo: 5,0, wg Google: 4,9, wg Facebooka: 4,6.
 • Wg ankiet po realizacji voucherów 95% klientów deklaruje chęć polecania nas.
 • To nas nie satysfakcjonuje. Dążymy do 5,0 i 100%.
 • O KATALOGU MARZEŃ Z PERSPEKTYWY BIZNESU:

  O Nas 11 lat na rynku

  O Nas

  Dzięki latom doświadczenia i ponad 2000 zrealizowanych projektów B2B rozumiemy biznes, wiemy co działa a co nie przynosi rezultatów

  O Nas 6500 atrakcji

  O Nas

  Oferujemy największą różnorodność atrakcji – ponad 6000 i najwięcej lokalizacji – ponad 80 miast. Oferta jest stale rozbudowywana.

  O Nas 900 partnerów

  O Nas

  Vouchery Katalogu Marzeń są realizowane poprzez sieć ponad 900 firm: SPA, restauracji, teatrów, parków rozrywki, aeroklubów, etc. – ekspertów w swoich dziedzinach.

  O Nas Personalizacja i branding

  O Nas

  Nasze produkty możemy dostosować do wymagań marki na kilka sposobów: od nadruku logo poprzez dostosowanie wyglądu całego vouchera po dedykowane opakowanie.

  O Nas Szybkość działania

  O Nas

  Czasem prezent jest potrzebny „na już”. Rozumiemy to. Realizujemy zamówienia B2B nawet w ciągu jednego dnia roboczego!

  O Nas Jakość obsługi i zadowoleni klienci

  O Nas

  Uśmiech na twarzy naszych klientów i obdarowanych to nasz główny cel. Chcemy budzić radość i wywoływać pozytywne emocje! Wygląda na to, że dajemy radę: wg ocen ceneo i opinii google 99% klientów jest zadowolonych, a 95% deklaruje gotowość polecania nas. Dziękujemy!

  Napisz do nas

  Projekt bez tytułu (18)

  Anna Mastalerczuk
  New Business Manager
  T: +48 533 334 710
  E: amastalerczuk@katalogmarzen.pl

   * pole obowiązkowe