Zespół Katalogu Marzeń świętuje 10 urodziny firmy i wydanie specjalnego raportu

Joanna Borucka od zawsze chciała wspierać innych w spełnianiu marzeń. Ponad 10 lat temu w jej głowie zrodził się pomysł na firmę, która realizowałaby ten cel. Właśnie tak powstał Katalog Marzeń! 10 lat minęło jak jeden dzień. Za nami setki tysięcy spełnionych marzeń, z nami prawie 1000 Partnerów i 27 pracowników. Jak wyglądała nasza droga od samego początku? Zobacz specjalną animację i Raport: Katalog Marzeń 2010-2020. Dołącz do grona marzycieli!

Historia Katalogu Marzeń w pigułce

Sprawiać, żeby świat był lepszym miejscem. Spełniać marzenia. Dawać radość. To motywacje, które skłoniły Joannę Borucką nie tylko do stworzenia Katalogu Marzeń. To napędzało ją do działania i rozwijania firmy przez kolejne 10 lat. Od samego początku misja firmy się nie zmienia. I nie zmieni! Każdy, kto z nami współpracuje, wierzy w moc marzeń. To dlatego współpracujemy z najlepszymi Partnerami oddanymi swoim pasjom i tworzymy projekty, które pozwalają innym realizować marzenia bez ponoszenia kosztów. Zobacz animację, która podsumowuje nasze działania w pigułce. Opowiada Joanna Borucka 🙂

Jak firma może spełniać marzenia innych?

Naszym flagowym produktem są vouchery na przeżycia. To eleganckie bony na konkretne atrakcje, pakiety lub kwotowe karty podarunkowe. W serwisie mamy już ponad 6000 atrakcji dla niej, dla niego, prezent dla pracownika, na urodziny, walentynki, jubileusz w firmie. Chcemy zwracać uwagę ludzi na to, jak ważne w życiu są emocje, przeżycie i doświadczenia. Materialne prezenty ulegają zniszczeniu, ale naszych wspomnień nic nie jest w stanie zniszczyć.

Voucher podarowany w prezencie na specjalną okazję czy bez niej — może być dla obdarowanego przepustką do spełnienia wiecznie odkładanego na później marzenia, przekroczenia granic własnego strachu czy szansą na relaks po intensywnym czasie w pracy. Vouchery pełnią funkcję miłej niespodzianki, eleganckiego prezentu i wspaniałego narzędzia motywacyjnego w rękach lidera zespołu. Od Ciebie zależy komu, na jaką okazję i co podarujesz. Najważniejsze, że dajesz obdarowanemu szansę na wykreowanie wspaniałych wspomnień.

Wellbeing i dobromarketing. Wersja Katalog Marzeń

Kładziemy duży nacisk na dobre samopoczucie nie tylko naszego własnego zespołu. Nieustannie podkreślamy jak ważne jest pozytywne nastawienie, docenianie i motywacja w miejscu pracy… i nie tylko! Chcemy dawać radość wszystkim, więc część budżetu na tradycyjne reklamy przeznaczamy na organizację akcji #ChcęToPrzeżyć, w której już ponad 1500 osób spełniło marzenia za darmo.

Z okazji 10. urodzin zorganizowaliśmy Maraton Marzeń, który umożliwił 10 finalistom współpracę z doświadczonymi Mentorami oraz zagwarantował szansę na wygranie 10 000 złotych na realizację wymarzonego projektu. Mówimy o spełnianiu marzeń w podcaście Napędzani Marzeniami, publikujemy cenną wiedzę w mediach społecznościowych — na LinkedInie, Facebooku, Instagramie, TikToku. Sprzedaż voucherów to core naszej działalności, który jest coraz intensywniej równoważony przez motywacyjną działalność na rzecz spełnionych marzeń w codziennym życiu i biznesie.

Grupa osób marzycieli biorących udział w Chcę To Przeżyć integruje się w Gdańsku raport Katalog Marzeń

Katalog Marzeń to ludzie

Stworzyliśmy wspaniałą społeczność Marzycieli. Joanna zaczynała swoją drogę w niewielkim gronie, ale z każdym rokiem do jej wędrówki dołączali kolejni klienci, partnerzy i pracownicy. Dbamy o relacje nawiązane w ramach współpracy z Mentorami Maratonu Marzeń, w trakcie nagrywania podcastów i podczas innych specjalnych akcji. Dziękujemy naszym klientom biznesowym — Wy także tworzycie wesołe grono marzycieli. Bez Was nie byłoby nas! To pewne 🙂

Raport na 10 lat Katalogu Marzeń

Chcemy, abyście wiedzieli, czym zajmujemy się na co dzień, co jest dla nas ważne i jaki przyświeca nam cel. Podsumowaliśmy 10 lat działalności w specjalnym dokumencie Raport Katalog Marzeń 2010-2020. Ten raport to podsumowanie sukcesów i porażek, zbiór cennych lekcji, które motywują nas do dalszego działania. Zobacz jakie projekty zrealizowaliśmy i co planujemy na przyszłość!

Kimkolwiek jesteś, drogi czytelniku – dziękujemy! Za to, że jesteś. Za owocną współpracę, która miała już miejsce lub która dopiero się wydarzy. Ostatnie 10 lat nauczyło nas, że

W pojedynkę można iść szybko, ale razem dojdziemy daleko!

Do zobaczenia na drodze do spełnionych marzeń!

Raport Katalog Marzeń 2010-2020. Spełniamy marzenia od 10 lat!

Klaudia Bogusz

Content Specialist

Moje największe miłości to podróże, jedzenie i… jedzenie. Lubię aktywnie spędzać czas i tylko dlatego mieszczę się jeszcze w drzwiach do biura. W wolnych chwilach czytam, piszę i generuję nowe pokłady pozytywnej energii podczas górskich wędrówek.

Zostaw odpowiedź