Jak skutecznie doceniać i integrować zespół na koniec roku?

Zbliża się koniec roku, zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To czas podsumowań i planów na przyszłość. W tym roku snujemy je w nieco innej rzeczywistości. Pandemia sprawiła, że wiele firm jest zmuszonych do cięcia kosztów. Pierwszym źródłem oszczędności są okrojone lub zlikwidowane benefity pracownicze.

Doceniaj, bo liczy się człowiek

Pracownik otwiera prezent świąteczny w biurze

Część III: Motywowanie pracowników w praktyce. Odpowiednio zmotywowani pracownicy angażują się zdecydowanie bardziej w swoją pracę. Czują się także docenieni, a dzięki temu w Państwa firmie może do lamusa odejść wizja stresującego poniedziałku i oczekiwanie z wytęsknieniem na koniec tygodnia.

Magiczna formuła na motywowanie pracowników

Zespół pracowników cieszy się z nagrody od pracodawcy

Część I: Motywowanie pracownika w praktyce. Żadnemu menedżerowi nie trzeba tłumaczyć, dlaczego motywowanie pracowników jest ważne. Ale jak o nią zadbać? Zamiast stosowania „złotych rad”, proponujemy podejście oparte o badanie indywidualnego profilu motywacji.

Nagrody dla Pracownika

Pracownica otrzymuje gratulacje od szefa

Jak wybrać odpowiednią nagrodę dla pracownika? Co wziąć pod uwagę, jeśli nagroda ma być wyrazem uznania i jednocześnie spełniać funkcję motywacyjną? Przygotowaliśmy kompendium wiedzy o nagrodach dla pracowników wraz z pomysłami. Zainspiruj się!

Prezenty dla Pracowników

Pracownik otrzymuje prezent od szefa i współpracowników

Jak wybrać trafiony prezent dla pracownika? Sprawdź nasze pomysły na oryginalne prezenty dla pracowników na każdą okazję!